Генпрокуратура назвала покупця "Київміськбуду"

Генпрокуратура звернулася до Господарського суду Києва з позовом, у якому просить зобов'язати "Фінансову компанію "Новий регіон" повернути в комунальну власність акції "Київміськбуду".

Генеральна прокуратура просить суд зобов'язати "Новий регіон" повернути 80% ХК "Київміськбуд" у комунальну власність.

Зокрема, Генпрокуратура звернулася до Господарського суду Києва з позовом, у якому просить зобов'язати "Фінансову компанію "Новий регіон" повернути в комунальну власність акції "Київміськбуду", йдеться в ухвалі суду.

Варто відзначити, що "Новий регіон" сконцентрував 80% акцій "Київміськбуду" в результаті підписання 29 липня 2009 року договору купівлі-продажу з Головним управлінням комунальної власності КМДА.

У своїй позовній заяві силове відомство просить суд визнати недійсним вказаний договір і зобов'язати "Новий регіон" повернути придбані акції територіальній громаді Києва за актом приймання-передачі.

Крім того, Генпрокуратура подала клопотання про накладення арешту на 80% акцій "Київміськбуду" як забезпечувальний захід.

Судове засідання призначено на 16 вересня 2010 року.

Нагадаємо, номінальним власником близько 80% акцій "Київміськбуду" став "Фондовий союз "Україна".

80,0649% холдингової компанії, що в грошовому вираженні становить 52 млн 953 тис. 730 акцій 16 серпня були передані фондовому союзу.

Як повідомлялося, 15 липня на зборах директорів президент "Київміськбуду" Василь Можар заявив про виведення компанії з комунальної власності.

Після цього Київська міська державна адміністрація заявила про наміри повернути холдингову компанію "Київміськбуд" у комунальну власність.

Читайте також:

"Київміськбуд" обрав номінального власника акцій

Київ поверне "Київміськбуд" у комунальну власність

"Київміськбуду" повідомили про купівлю холдингу іноземцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: