Генпрокуратура знайшла мільярдні розкрадання при держзакупівлях

ГПУ доручила прокурорам АР Крим, областей, міст Києва і Севастополя провести перевірки з питань незаконного здійснення держзакупівель у 2010 році.

Генеральна прокуратура проводить перевірки щодо законності здійснення державних закупівель у 2010 році в низці міністерств та відомств.

Згідно із повідомленням, таке рішення прийнято з огляду на вивчення Генпрокуратурою даних про стан державних закупівель у 2009-2010 роках.

Зокрема, з'ясувалося, що значна кількість бюджетних коштів 2009 року використовувалася для закупівлі робіт та послуг за державні гроші за неконкурентними процедурами.

Так, із 105 млрд гривень державних коштів, використаних торік на закупівлю товарів, робіт та послуг, лише на закупівлі в одного учасника (виконавця) витрачено майже 30 млрд гривень.

Крім того, результати перевірок, проведених прокурорами у першому півріччі 2010 року, свідчать, що нерідко ці кошти використовувалися незаконно, у тому числі розкрадалися.

Тому Генпрокуратура також доручила прокурорам АР Крим, областей, міст Києва і Севастополя провести перевірки з цих питань, зокрема законності державних закупівель у 2010 році, поінформували в прес-службі.

Нагадаємо, 1 червня Верховна рада України прийняла в новій редакції з урахуванням пропозицій президента України і Кабінету міністрів закон "Про здійснення державних закупівель".

Читайте також:

Генпрокуратура оголосила Данилишина в розшук

Азаров попередив МОЗ про відповідальність за порушення тендерних процедур

Янукович доручив Азарову узяти під контроль держзакупівлі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: