Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Генпрокуратура перевіряє можливу причетність міністра Данилюка до фінансових злочинів Януковича

Протягом 2010-2014 років Данилюк був радником Януковича.

Чи причетний нинішній міністр фінансів Олександр Данилюк до діяльності злочинної організації під керівництвом тодішнього президента України Віктора Януковича протягом 2010-2014 років, нині з'ясовує Генпрокуратура. Йдеться про 18 млрд збитків для держави.

Про це говориться в рішенні Шевченківського районного суду Києва від 27 жовтня в кримінальному провадженні за фактом створення в лютому 2010 року "сім'єю" Януковича злочинної організації для вчинення злочинів на території України та інших держав, а також відмивання грошей. Про це пише УНІАН.

"Учасниками злочинної організації протягом січня 2010 року - лютого 2014 року скоювалися злочини з незаконного заволодіння коштами в різних галузях економіки, а саме: в банківській сфері, в сфері паливно-енергетичного комплексу, при випуску і купівлі-продажу облігацій внутрішньої державної позики. Загальна сума збитків, завданих діяльністю злочинної організації, становить понад 18 млрд грн", - йдеться в документі.

У рішенні суду говориться, що 2010-го року указом президента було створено Координаційний центр з впровадження економічних реформ, і у слідства виникла необхідність перевірки версії можливої причетності до злочинів організації під керівництвом Януковича протягом 2010-2014 років "службових осіб зазначеного Координаційного центру при президенті України, якими після Революції Гідності були засновані благодійні організації "Центр Реформ" (код ЄДРПОУ 39147100) та "Благодійний фонд "Центр вільної економіки імені Кахи Бендукідзе" (код ЄДРПОУ 39891943)".

Радником Януковича у період 2010-2014 років був нинішній міністр фінансів Олександр Данилюк, який і очолював у цей період Координаційний центр з впровадження економічних реформ. Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських організацій Міністерства юстиції України, Данилюк є співзасновником "Центру реформ" і "Центру вільної економіки імені Кахи Бендукідзе".

Раніше повідомлялося, що фіскальна служба поновила податкову перевірку міністра Данилюка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції