Генпрокуратура помітила розкрадання земель Канівського водосховища

Дата публікації
Перегляди
2018
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Генпрокуратура помітила розкрадання земель Канівського водосховища

Землі Канівського водосховища незаконно розпродали

Чиновники допомогли накрасти земель в держави на 21 мільйон гривень.

У 2008 і 2010 роках були незаконно передані у приватну власність та оренду 154 га земель водного фонду Канівського водосховища.

Перевіркою Генпрокуратури встановлено, що службові особи Бориспільської райдержадміністрації та управління земельних ресурсів у Бориспільському районі незаконно передали у приватну власність та оренду 154 га земель водного фонду Канівського водосховища, які знаходяться в адміністративних межах Процівської сільсьради.

Таким чином, за даними ГПУ, державі заподіяно шкоду на суму понад 21 мільйонів гривень.

"Крім того, посадовці управління земельних ресурсів у Бориспільському районі Київської області у 2010 році підробили окремі службові документи, що спричинило тяжкі наслідки – вилучення з власності держави 3,24 га земель водного фонду, чим державі заподіяно шкоду на суму понад 5,7 млн грн", - сказано у повідомленні.

За вказаними фактами зловживань та службового підроблення порушено кримінальну справу за статтею 364 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) та 366 (видача завідомо неправдивих офіційних документів) Кримінального кодексу України.

Досудове слідство у кримінальній справі проводиться слідчим відділом Дніпровської екологічної прокуратури.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2018
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація