Генпрокуратура відмовилась від претензій до власників "Криворіжсталі"

Господарський суд Києва своєю ухвалою припинив провадження у справі за позовом ГПУ до власників українського металургійного гіганту компанії "АрселорМіттал".

Генеральна прокуратура відкликала позов у справі щодо визнання недійсною додаткової угоди до договору купівлі-продажу акцій "Криворіжсталі" в частині зміни термінів інвестиційних зобов'язань покупця, які були прийняті влітку 2009 року.

Про це на засіданні Господарського суду Києва сказав суддя Олег Хрипун.

При цьому позиція Кабміну залишилася незмінною. Представник уряду підтримав заяву про відмову від позову.

Після цього Господарський суд Києва своєю ухвалою припинив провадження у справі за позовом ГПУ до власників українського металургійного гіганту компанії "АрселорМіттал".

Як повідомлялося, представники ВАТ "ArcelorMittal Кривий Ріг" заявляли, що підприємство хочуть повернути у державну власність.

У разі негативного рішення Господарського суду Києва у суперечці підприємства із Генпрокуратурою, справа могла перейти в міжнародні судові інстанції, зазначали вони.

Раніше Генпрокуратура в інтересах держави в особі Кабінету міністрів звернулася до Господарського суду Києва із позовом про визнання недійсними внесених у 2009 році Фондом держмайна змін до договору купівлі-продажу 93,02% акцій ВАТ "Криворіжсталь".

Госпсуд Києва 26 липня порушив провадження у цій справі і призначив його до розгляду 15 вересня, проте повноважні представники Генпрокуратури та одного з відповідачів не з'явилися, в результаті чого суд переніс засідання на 1 жовтня.

Фонд держмайна і власники "ArcelorMittal Кривий Ріг" 14 травня 2009 року підписали зміни до договору купівлі-продажу підприємства, згідно з якими виконання низки інвестзобов'язань відкладено на період фінансово-економічної кризи.

Згідно із внесеними змінами, власники підприємства мають право відкласти внесення інвестицій у технічне переобладнання заводу і капіталовкладень, що стосуються приросту потужностей.

Читайте також:

Янукович: питання про реприватизацію "ArcelorMittal Кривий Ріг" не стоїть

Міттал погрожує подати на Україну до міжнародного суду

"Криворіжсталь" можуть вдруге повернути в державну власність

Митниця звинуватила "АрселорМіттал Кривий ріг" в контрабанді вугілля

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: