Глава ДФС Мельник анонсував нові кроки щодо детінізації тютюнового ринку

Дата публікації
Перегляди
159
Глава ДФС Мельник анонсував нові кроки щодо детінізації тютюнового ринку

Державна фіскальна служба ініціює проведення міжвідомчого координаційної наради за участю правоохоронних та податкових органів для вироблення рішень, що стосуються детінізації ринку тютюнових виробів.

Про це повідомляє керівник ДФС Вадим Мельник в соціальній мережі Facebook.

"ДФС зреагувала на зростання підакцизної "тіні" і розслідує зараз три кримінальні провадження у напрямку легалізації сигарет через Duty Free. Аналіз ситуації на ринку чітко вказує нам, що зусиль однієї тільки Державної фіскальної служби для подолання такого складного і комплексного кримінального явища недостатньо.

Необхідна тісна співпраця ДФС, Державної прикордонної служби, Державної митної служби, Державної податкової служби та Нацполіції. У кожного органу своя зона відповідальності, і тільки спільними зусиллями ми заблокуємо всі можливі канали та способи виробництва, переміщення і виведення на ринок контрафактного тютюну.

Координації діяльності — це те, чого не вистачає зараз в боротьбі з незаконним обігом підакцизних товарів. На мою думку, таким координуючим органом може бути Рада національної безпеки і оборони або Офіс Генерального прокурора. Виносити це питання на такий високий рівень потрібно, тому що збитки бюджету сягають десятків мільярдів гривень на рік.

Державна фіскальна служба ініціює проведення міжвідомчої координаційної наради для розробки спільних заходів щодо детінізації ринку тютюнових виробів. Переконаний, що подолати тіньовий ринок тютюнової продукції в конструктивній співпраці з колегами з інших правоохоронних відомств за умови належної координації спільних зусиль — цілком можливо", — зазначив Мельник.

Нагадаємо, в кінці липня 2021 року стало відомо, що співробітники ДФС розкрили схему привласнення коштів АТ "Укрзалізниця" на суму понад 30 млн грн.

Дата публікації
Перегляди
159
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Email
Наступна публікація