Рада директорів General Motors звільнила главу компанії

У зв'язку з планами подальшої реструктуризації американський автогігант GM вирішив вдруге за рік змінити керівництво.

Виконавчий директор автомобільної корпорації General Motors Фріц Хендерсон пішов у відставку.

Його звільнила Рада директорів американського автогіганту на засіданні 1 грудня у Детройті, пояснивши своє рішення тим, що планує нову стратегію в розвитку бізнесу.

Посаду глави концерну тимчасово обійме голова ради директорів GM - Ед Уїтакер, йдеться у заяві компанії.

"Рада директорів, ґрунтуючись на даних про динаміку розвитку (компанії), вирішила, що необхідно змінити напрям розвитку. Фрітц з цим рішенням погодився", - повідомив офіційний представник GM.

Він пояснив, що компанія за Хендерсона розвивалася дуже повільно.

Ед Уїтакер подякував Хендерсону за те, що той виконав велику роботу, очоливши компанію в складний для неї період. Але, додав він, у зв'язку з прийдешніми планами GM з подальшої реструктуризації виникла необхідність в зміні керівництва компанії.

Хендерсон, який раніше обіймав посади президента і операційного директора GM, розпочав працювати виконавчим директором GM в березні цього року. Він замінив Ріка Вагонера, звільненого за проханням Булого дому.

Взагалі засідання ради директорів було скликане у зв'язку з несподіваною відмовою Koenigsegg Group AB купувати шведську автомобільну компанію SAAB, яка належить GM.

Очікувалося, що буде ухвалено рішення про ліквідацію SAAB. Але у повідомленні для преси в концерні зазначили, що до GM надійшли інші пропозиції інвесторів, зацікавлених в SAAB. Остаточна доля автовиробника вирішиться до кінця грудня.

Читайте також:

SAAB хочуть ліквідувати, а частину продати китайцям

Pontiac припинив випуск автомобілів

General Motors передумав продавати Opel

Hummer продали китайцям за 150 мільйонів доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: