Глава Hewlett-Packard пішов у відставку через сексуальні домагання

Генеральний директор НР Марк Херд подав у відставку після звинувачень у сексуальних домаганнях, які висунула проти нього колишня співробітниця. Акції компанії впали на на 8%.

Гендиректор одного з найбільших світових виробників комп'ютерів і оргтехніки, американської компанії Hewlett-Packard (НР), Марк Херд подав у відставку.

Херд вирішив залишити свою посаду після звинувачень у сексуальних домаганнях, які висунула проти нього особисто та проти компанії в цілому одна з колишніх співробітниць.

"Я зрозумів, що в деяких випадках я діяв, не дотримуючись принципів довіри, взаємоповаги і згуртованості колективу, на яких будується робота компанії. Тому мені буде важко продовжувати керувати нею", - заявив Херд.

Скандал виник через те, що у 53-річного Херда нібито були таємні стосунки з жінкою, яка працювала в HP у сфері маркетингу. При цьому, за даними ЗМІ, він фальсифікував дані про свої витрати та інші фінансові звіти, щоб приховати стосунки з нею і виплатити їй гроші за роботу, яку вона не виконувала.

Було проведено внутрішнє розслідування за участю спеціальної комісії, яка винесла вердикт, що глава компанії не порушив корпоративних правил, проте вийшов за межі етичного кодексу приватного підприємця.

Херд очолював HP з квітня 2005 року. Після його відставки тимчасовим керівником компанії стала 51-річна Кеті Лесджак, яка раніше обіймала посаду фінансового директора.

Після заяви Херда акції НР впали на 8% за підсумками біржової сесії. Роберт Райан, незалежний член правління НР, підкреслив, що звільнення Херда не має жодного стосунку до фінансового стану компанії.

"Правління визнає, що зміна в керівництві - несподівана новина для всіх, хто має справи з НР, але у нас є сильні керівники, які керують нашим бізнесом, і сильні команди службовців, які виконують роботу", - заявив Райан.

Hewlett-Packard, заснована в 1939 році, працює більш ніж в 170 країнах світу. Портфель її продуктів включає друковані пристрої, персональні комп'ютери, програмне забезпечення, послуги та ІТ-інфраструктуру.

Читайте також:

Скандал в США: віце-президент Клінтона змушував масажистку до сексу

Жінка відсудила 420 тисяч доларів, впавши з офісного стільця

Керівник імперії Рокфеллерів наклав на себе руки

Глава Microsoft вихопив у працівника iPhone і розтоптав його ногами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: