Глава Мінсоцполітики розповів, коли у Верховній Раді представлять проект пенсійної реформи

Рева вважає цю реформу ключовою для країни.

Уряд України планує представити проект пенсійної реформи у Верховній Раді до 16 травня.

Про це в інтерв'ю "Дзеркалу тижня" розповів міністр соціальної політики Андрій Рева, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми повинні все порахувати, не можна поспішати. Працюють серйозні експерти, економісти - наші, з Мінекономіки, Мінфіну, а також з МВФ. До 16 травня ми повинні представити відповідний законопроект у Верховній Раді", - сказав міністр.

Рева відзначив, що вважає пенсійну реформу ключовою для країни.

За його словами, збільшення пенсій і проведення самої реформи планується фінансувати з додаткових доходів Пенсійного фонду, зафіксувавши його дефіцит на поточному рівні.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв значне підвищення пенсій від жовтня. Очільник уряду проінформував, що наразі 80% відсотків українських пенсіонерів живуть за межею бідності.

31 березня Гройсман заявив, що в разі ухвалення Радою проекту пенсійної реформи до 15 липня, уряд зможе підвищити пенсії вже від 1 жовтня. На думку урядовців, пенсійна реформа має включати три критерії: справедливість, бездефіцитність Пенсійного фонду та підвищення пенсій.

Нова пенсійна реформа, за словами очільника уряду, дозволять вже за 7 років повністю ліквідувати дефіцит бюджету Пенсійного фонду у 140 млрд грн. 

Також раніше повідомлялося, що Кабінет Міністрів планує вже від 1 жовтня підвищити пенсії 5,62 млн українців

Україна не пішла на пропозицію МВФ підвищити пенсійний вік до 63 років – Рева

Підвищення пенсійного віку не закладено в умови повномасштабної пенсійної реформи, запевняє міністр соціальної політики Андрій Рева. Хоча МВФ пропонував підвищити пенсійний вік до 63 років, українська сторона вважає це неприйнятним.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: