Глава Мінсоцполітики розповів, коли у Верховній Раді представлять проект пенсійної реформи

Рева вважає цю реформу ключовою для країни.

Уряд України планує представити проект пенсійної реформи у Верховній Раді до 16 травня.

Про це в інтерв'ю "Дзеркалу тижня" розповів міністр соціальної політики Андрій Рева, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми повинні все порахувати, не можна поспішати. Працюють серйозні експерти, економісти - наші, з Мінекономіки, Мінфіну, а також з МВФ. До 16 травня ми повинні представити відповідний законопроект у Верховній Раді", - сказав міністр.

Рева відзначив, що вважає пенсійну реформу ключовою для країни.

За його словами, збільшення пенсій і проведення самої реформи планується фінансувати з додаткових доходів Пенсійного фонду, зафіксувавши його дефіцит на поточному рівні.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв значне підвищення пенсій від жовтня. Очільник уряду проінформував, що наразі 80% відсотків українських пенсіонерів живуть за межею бідності.

31 березня Гройсман заявив, що в разі ухвалення Радою проекту пенсійної реформи до 15 липня, уряд зможе підвищити пенсії вже від 1 жовтня. На думку урядовців, пенсійна реформа має включати три критерії: справедливість, бездефіцитність Пенсійного фонду та підвищення пенсій.

Нова пенсійна реформа, за словами очільника уряду, дозволять вже за 7 років повністю ліквідувати дефіцит бюджету Пенсійного фонду у 140 млрд грн. 

Також раніше повідомлялося, що Кабінет Міністрів планує вже від 1 жовтня підвищити пенсії 5,62 млн українців

ВідеоУкраїна не пішла на пропозицію МВФ підвищити пенсійний вік до 63 років – Рева

Залиште свій коментар