Глава МВФ іде у відставку

Скоро Міжнародний валютний фонд (МВФ) позбудеться свого нинішнього голови Родріго де Рато. Він каже, що хоче піти, через сімейні обставини.

Родріго де Рато
Родріго де Рато
Управляючий директор Міжнародного валютного фонду (МВФ) Родріго де Рато (Rodrigo de Rato) оголосив про те, що піде зі своєї посади раніше, ніж закінчиться його контракт. Як сказано в офіційному прес-релізі МВФ, він перестане працювати у фонді в жовтні 2007 року.

На раді директорів МВФ де Рато заявив, що рішення про відхід пов'язане з особистими причинами. Він оголосив, що довго думав над цим питанням, оскільки йому було приємно працювати в такому колективі, проте сімейні справи, зокрема народження дітей, потребують від нього більше вільного часу. Хто стане наступником де Рато, поки невідомо.

Управляючим директором МВФ Родріго де Рато став у середині 2004 року, контракт із ним був розрахований на п'ять років. До цього де Рато працював міністром економіки Іспанії і посідав різні посади в МВФ і Всесвітньому банку.

У 2007 році пішов зі своєї посади також і Пол Вулфовіц, глава Всесвітнього банку - іншої найбільшої організації в світі, що кредитує бідні й такі що розвиваються економіки. Проте його відставка була вимушеною - Вулфовіца визнали винним у фаворитизмі через те, що у його близької подруги у Всесвітньому банку була дуже висока зарплата. Новим главою організації у червні 2007 року став Роберт Брюс Целлік, урядовець з адміністрації президента США. Традиційно Всесвітнім банком керує американець, а МВФ - європеєць.

Міжнародний валютний фонд - організація, в яку входить 185 країн. Вони разом намагаються спростити загальносвітову торгівлю, допомагати бідним країнам і забезпечувати стабільність глобальної економіки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: