Перейти до змісту
Глава МВФ розповіла про "чорні хмари", що нависають над світовою економікою

Глава МВФ розповіла про "чорні хмари", що нависають над світовою економікою

Вона назвала три найголовніших економічних проблеми.

Глава Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард розповіла про головні проблеми світової економіки, порівнявши їх з навислими чорними хмарами.

Так, перша проблема - рівень і тягар заборгованості, який лежить на плечах сучасних держав і корпорацій. За словами Лагард, це приблизно 162 трильйона доларів або приблизно 225% світового ВВП. "Це набагато більше, ніж коли б то не було", - заявила вона.

Друга "хмара" - фінансова нестабільність, яка, швидше за все, призведе до відтоку капіталу з країн з ринками і з середнім рівнем доходу. Логард заявила, що це відбудеться зокрема "в результаті посилення кредитно-грошової політики в США". Також Лагард додала, що "економіка відповідає повному потенціалу і додаються стимули, щоб стимулювати ще більше".

Третя "темна хмара" - прагнення деяких розхитати систему, яка керувала торговими відносинами.

Глава МВФ підсумувала, що буря з цих хмар спробує поставити хрест на правилах, які керують рухом капіталів, послуг і товарів. "Це та хмара, за якою ми повинні стежити", - заявила Лагард.

Нагадаємо, МВФ дав невтішний прогноз економіці Росії. Темпи її зростання будуть менше, ніж у країн-сусідів у Східній Європі.

Відео МВФ досі не визначився із датою, коли відішле до України оціночну місію

Без місії виділення наступного траншу неможливе. Однак постійний діалог з Києвом на всіх рівнях - від офіційного до робочого - триває. Ключова вимога МВФу проста: Україна має довести відданість реформам не на словах і не на разових демонстраціях.

МВФ досі не визначився із датою, коли відішле до України оціночну місію

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин