Глава МВФ: в Україні все добре

Глава МВФ Домінік Стросс-Кан похвалив свій фонд та уряд Миколи Азарова за повернення української економіки на вірний шлях.

Українська економіка повернулася на правильний шлях, вважає директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Домінік Стросс-Кан.

"В Україні все добре. Це частково заслуга МВФ, але загалом цього досяг український уряд", - заявив глава МВФ на форумі в Ялті, організованому "Ялтинською європейською стратегією" (YES).

За словами Стросс-Кана, програма, розроблена МВФ разом з керівництвом України, виконується.

"Всі поставлені показники поки що дотримано, і мені здається, українська економіка повернулася на правильний шлях", - зауважив він.

Серед основних проблем України Стросс-Кан назвав "фіскальний провал" і "бюджетний розрив".

Разом з тим, зазначив глава МВФ, Кабінет міністрів під керівництвом Миколи Азарова розуміє ці проблеми і зробить все можливе для досягнення поставлених, зокрема й фондом, цілей.

Нагадаємо, на сьогодні Україна має перед Фондом понад 12,6 млрд доларів фінансових зобов'язань і поступово перетворюється на найбільшого боржника МВФ.

Київ уже одержав перший транш нового кредиту у розмірі 1,89 млрд доларів. Другий транш кредиту очікується в грудні, проте для цього необхідно виконати всі параметри програми співпраці з МВФ. Серед них непопулярні кроки, зокрема - підвищення пенсійного віку, підвищення цін на газ для населення, ухвалення Податкового та Бюджетного кодексів тощо.

Читайте також:

МВФ повірив у Януковича та Азарова

Місія МВФ навідається в Україну наприкінці жовтня

Азаров зрадів розширенню повноважень Януковича

В Криму відкрився саміт Ялтинської європейської стратегії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: