Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Глава "Нафтогазу" веде переговори в Лондоні щодо розробки газових родовищ в Україні

Коболєв сподівається підписати хоча б одну угоду про партнерство до кінця року.

Глава компанії "Нафтогаз України" Андрій Коболєв веде переговори у Лондоні з кількома великими нафтогазовими компаніями щодо розробки газових родовищ в Україні.

Про це він розповів в інтерв'ю агентству Reuters.

"Однією з причин, чому я зараз в Лондоні, є те, що я веду переговори з великими міжнародними нафтогазовими компаніями про можливі партнерські угоди щодо розробки газових родовищ в Україні", - сказав глава "Нафтогазу".

За словами Коболєва, в України є значний потенціал для відновлення обсягу видобутку газу, який був втрачений за останні 50 років. Якщо раніше, в часи СРСР, країна видобувала близько 70 мільярдів кубометрів газу в рік, то зараз - близько 20 мільярдів кубометрів.

Для відновлення колишніх потужностей, за словами Коболєва, потрібно ввести в експлуатацію розвідані родовища, а також використовувати поклади сланцевого газу і родовища на шельфі Чорного моря.

"До кінця року ми підпишемо хоча б одну угоду про партнерство... і я думаю, що якщо у нас з'явиться один партнер в цьому році, я б очікував, що в наступному році ми зможемо укласти партнерські угоди, принаймні, з двома великими іменами", - сказав глава "Нафтогазу".

Раніше глава "Нафтогазу" Андрій Коболєв заявляв про існування груп впливу, які блокують збільшення видобутку природного газу в Україні. Спонсорами цих груп є Росія і "Газпром", яким вигідно, щоб Україна була енергетично залежною від них.

ВідеоРосія у Криму вкрала кілька сотень державних підприємств та газові родовища

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції