Главою Нацбанку знехтували у відділенні російського банку і не продали їй 200 доларів

Дата публікації
Перегляди
8442
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Главою Нацбанку знехтували у відділенні російського банку і не продали їй 200 доларів

Гонтарева не змогла купити 200 доларів у відділенні російського банку / Фото: УНІАН

Гонтарева хотіла продемонструвати, як легко можна придбати валюту.

Сьогодні голова Нацбанку України Валерія Гонтарева вирішила провести експеримент і купити у відділенні російського банку в Києві "обмежені" 200 доларів США. Але нею там знехтували, тому головна банкірша країни пішла ні з чим.

Гонтарева вирішила купити валюта у відділенні "Сбєрбанку Росії" на столичній вулиці Еспланадній, пише УНІАН. Глава НБУ у присутності журналістів підійшла до каси і попросила продати їй 200 доларів, але касир розмовляла по телефону і впродовж кількох хвилин ігнорувала присутність Гонтаревої та її прохання. Після цього глава НБУ залишила приміщення комерційного банку і пообіцяла розібратися.

Своїм експериментом Гонтарева вирішила особисто переконатися в тому, як банки виконують вимогу регулятора щодо продажу населенню валюти, купленої на аукціонах НБУ.

Нагадаємо, у рамках встановлених обмежень банки не можуть продавати клієнтам валюти більше за еквівалент 3 тис. грн (близько 200 доларів) в одні руки, проте зобов'язані продавати населенню валюту, куплену для цих цілей на аукціонах НБУ.

Чого чекати нам від долара і цін до кінця цього року

Чого чекати нам від долара і цін до кінця цього року

Наступна публікація