GM потрібні 6 млрд доларів, щоб залишити Opel при собі

General Motors Co заявила, що тієї суми, яка була названа у червні, не вистачить, щоб вберегти Opel. Якщо не буде більше на 6 млрд, то доведеться продавати.

Витрати General Motors Co у разі відмови від продажу Opel можуть виявитися на 1,45 млрд доларів вищими "надзвичайно оптимістичної" цифри, про яку автовиробник говорив в червні, мовиться в доповіді, підготовленій для директорів GM компанією консультанта KPMG.

Рада директорів GM зустрічається у вівторок і середовище в Детройті, оцінюючи варіанти реструктуризації Opel.

Фінансова компанія консультанта KPMG заявила в доповіді, представленій на раді директорів, що автовиробнику може знадобитися до 6,1 млрд доларів додаткового фінансування у разі відмови від продажу Opel інвестору і проведення самостійної реструктуризації.

Раніше GM оцінювала ці витрати в 4,65 млрд доларів. KPMG не коментувала ці дані. Прес-секретар GM не був доступний для коментарів.

У доповіді KPMG мовиться, що GM розглядає можливість збереження Opel за собою з середини серпня.

Нагадаємо, за покупку німецького автовиробника ведуть боротьбу бельгійський інвестиційний холдинг RHJ International і канадська Magna, партнером якої в операції виступає російський Ощадбанк.

Берлін і німецькі профспілки підтримують пропозицію Magna і Ощадбанку, вважаючи, що воно збереже близько 25 тисяч робочих місць Opel. В той же час представники GM неодноразово виражали симпатії пропозиції RHJ і говорили про претензії Magna на інтелектуальну власність GM.

Уряд Німеччини сподівається, що новий власник контрольного пакету Opel визначиться до парламентських виборів 27 вересня.

Як повідомлялося раніше, уряд Німеччини 1 липня схвалив надання для європейського відділення американського автоконцерну General Motors - General Motors Europe бридж-кредиту розміром 1,5 млрд євро. Однак це не допомогло.

Читайте також:

Канадці з росіянами врятували Opel від банкрутства

Opel не вдалося убезпечити себе від банкрутства

Німецький уряд рятуватиме Opel

Opel виходить зі складу General Motors

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: