GM відкликає 1,3 мільйона автомобілів через проблеми в рульовому управлінні

Рішення про відкликання автомобілів для ремонту було прийнято після того, як надійшли скарги щодо проблем в гідропідсилювачі керма.

Американська автомобілебудівна корпорація General Motors повідомила про відкликання 1,3 мільйона автомобілів у США, Канаді і Мексиці у зв'язку з проблемами в гідропідсилювачі керма.

Рішення про відкликання автомобілів для ремонту було прийнято після того, як в Національне управління безпекою руху на трасах надійшли не менш 1.100 скарг на автомобілі корпорації. Щонайменше в 14 випадках через проблеми в рульовому управлінні сталася аварія. В одній з аварій постраждала людина.

У корпорації повідомили, що проблема проявляється в необхідності докладати більш значні, ніж зазвичай, зусилля при повороті керма на швидкості менше 24 км / ч.

Для ремонту будуть відкликані наступні автомобілі: Chevrolet Cobalt моделей 2005-2010 року випуску Pontiac G5 2007-2010 року випуску, що продавалися на території США, Pontiac Pursuit 2005-2006 року випуску, що продавалися на території Канади і Pontiac G4 2005-2006 року випуску, що продавалися на території Мексики.

Читайте також:

Китайці не отримають Hummer - GM ліквідує легендарний бренд

Hummer продали китайцям за 150 мільйонів доларів

General Motors оголосив про продаж Saab компанії Spyker

Концерн GM розробив дешевий седан для китайців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: