Гольф-клуб, маєток у Флориді, секретна служба: на що Трамп витрачає гроші платників податків

Дата публікації
Гольф-клуб, маєток у Флориді, секретна служба: на що Трамп витрачає гроші платників податків

Reuters

Найбільш витратними у Трампа стали його поїздки до маєтку у Флориді, який він та його адміністрація називають "південним Білим домом".

З держбюджету США виділяється значно більше коштів для забезпечення поїздок Дональда Трампа країною, ніж це було при президентові Обамі.

Про це пише The Independent.

"Поїздки сім'ї Дональда Трампа коштували платникам податків майже стільки ж, скільки Барак Обама витрачав на це за цілий рік", - пише видання.

Лише три перельоти нового президента до його гольф-клубу Мар-а-Лаго у штаті Флорида з моменту його інавгурації, в поєднанні з відрядженнями його синів, за повідомленнями, становили $ 11,3 млн. Барак Обама в середньому витрачав по $ 12.1 млн у кожний із восьми років правління в Білому домі.

Найбільш витратними у Трампа стали його поїздки до маєтку у Флориді, який він та його адміністрація називають "південним Білим домом". На це було витрачено близько $ 10 млн, що включає в тому числі витрати на додаткове патрулювання Служби берегової охорони.

Місцеві платники податків також віддали близько $ 360 тис. додаткових коштів на оплату понаднормових для поліції, які посилено несли службу протягом трьох уїк-ендів перебування президента у власному гольф-клубі. Крім того, з американської казни було витрачено близько $ 88,3 тис. на перебування агентів секретної служби поруч з сином Трампа, Еріком, під час перебування того в Уругваї для проведення переговорів про будівництво житлової багатоповерхівки під брендом Trump.

Майже $ 5,5 тис також пішло на забезпечення охорони сина Трампа під час перебування в Домініканській Республіці, Ще $ 16 тис – на охорону двох синів нинішнього президента під час урочистого відкриття ними гольф-курорту Trump у Дубаї.

Нагадаємо, що раніше Трамп показав свої мільярдні статки. Доходи американського мільярдера, згідно із довідкою, перевищують $ 10 млрд. 

Наступна публікація