Голландська компанія перемогла у конкурсі на видобуток сланцевого газу на сході України

Ця компанія прийде на зміну "Shell", яка вийшла з проекту.

Голландська компанія "Юзгаз Бі.Ві." виграла конкурс по реалізації проекту із пошуку та видобутку сланцевого газу на ділянці Юзівська, яка охоплює райони Харківської та Донецької областей.

Про це йдеться у повідомленні НАК "Надра України".

У компанії зазначають, що "Юзгаз Бі.Ві." запропонувала найкращі умови для реалізації Юзівського проекту. До конкурсного комітету, який визначив переможця конкурсу, входили керівники профільних міністерств, НАК "Надра України", ТОВ "Надра Юзівська" та народні депутати України.

Голландська компанія стане повноправним учасником Угоди про розподіл вуглеводнів після отримання відповідної згоди Кабінету Міністрів України.

Нагадаємо, у січні 2013 року між Україною, компанією "Shell" та ТОВ "Надра Юзівська" було підписано угоду про розподіл продукції (УРП) на пошук, розвідку і видобуток вуглеводнів на Юзівській ділянці надр.

Юзівська ділянка надр знаходиться на території Донецької і Харківської областей. Її розмір складає 7886 км².

Через війну на сході України компанія "Шелл" оголосила про настання форс-мажору в рамках УРП і у вересні 2015 року вийшла з угоди, інвестувавши у пошукові роботи декілька десятків мільйонів доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: