Голосували одноголосно. Журналіст оприлюднив стенограму ухвалення скандальної поправки до бюджету

Антиінтеграційний пункт вніс на розгляд депутат від "Волі народу" Андрій Деркач.    

Журналіст Денис Бігус опублікував на своїй сторінці в Facebook уривок із стенограми засідання бюджетного комітету Верховної Ради, на якому депутат від "Волі народу" Андрій Деркач вніс поправку, яка відкладає електронне декларування на рік.

Згідно із записом, всі присутні практично одноголосно (один утримався, один не голосував) підтримали скандальний пункт.

"У нас Міністерству фінансів роздаються права доступу до персональних даних, причому не тільки державних службовців, а й питань пенсіонерів, як вони називають, верифікація, і все інше", - обурився Деркач на засіданні комітету.

Обережно, в запису присутня ненормативна лексика.

Цей йобаний сором - стенограма бюджетного комітету, на якому Деркач вніс поправку, откладывающую електронне декларувати...

Posted by Денис Бігус on Thursday, January 14, 2016

Раніше міністр юстиції України Павло Петренко запевняв, що в проекті бюджету, поданому Кабміном, не було пунктів про відстрочку декларування всіх активів в електронному вигляді. За словами міністра, уряд якомога швидше подасть у парламент поправки в Закон про бюджет, які скасують цей пункт. Крім того, Кабмін вимагає розслідування інциденту.Пізніше голова Верховної Ради Володимир Гройсман повідомив, що у парламенті зареєстрували законопроект про скасування скандальної поправки. Однак 14 січня стало відомо, що комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції не вистачило одного голосу, щоб рекомендувати нардепам скасувати норму держбюджету про відтермінування до 2017 року введення електронного декларування доходів чиновників.

Ця поправка загрожує введенню безвізового режиму.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: