Голова МВФ їде в Київ

Директор МВФ Домінік Стросс-Кан наступного тижня відвідає Київ "для переговорів з владою", а також візьме участь у конференції "Ялтинська європейська стратегія".

Керуючий директор Міжнародного валютного фонду Домінік Стросс-Кан наступного тижня збирається відвідати Київ.

"Для переговорів з владою", - пояснила мету візиту Стросс-Кана директор департаменту зовнішніх відносин МВФ Керолайн Аткінсон.

За її словами, глава МВФ також візьме участь у роботі 7-ї щорічної конференції "Ялтинська європейська стратегія", яка пройде 1-2 жовтня.

Передбачається, що керуючий директор МВФ проведе прес-конференцію.

Нагадаємо, на сьогодні Україна має перед Фондом понад 12,6 млрд доларів фінансових зобов'язань і поступово перетворюється на найбільшого боржника МВФ.

Київ уже одержав перший транш нового кредиту у розмірі 1,89 млрд доларів. Другий транш кредиту очікується в грудні, проте для цього необхідно виконати всі параметри програми співпраці з МВФ. Серед них непопулярні кроки, зокрема - підвищення пенсійного віку, підвищення цін на газ для населення, ухвалення Податкового та Бюджетного кодексів тощо.

Експерти МВФ зазначають, що у разі своєчасного і повного виділення грошей за програмою stand by борг України перед фондом досягне пікового значення в SDR 14,77 млрд до кінця 2012 року, що становитиме 53% усього зовнішнього державного боргу і 18% загального зовнішнього боргу країни.

Читайте також:

Україна взяла новий кредит МВФ, щоб виплатити попередній

Експерти: Україна перетворилася на боргового наркомана

Україна стала другим за величиною боржником МВФ

МВФ перевірить у листопаді, як Україна витрачає гроші

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: