Керівництво "Укртелекому" спробувало штучно збанкрутити компанію

Обсяги фінансових зобов'язань "Укртелекому" досягли розміру статутного капіталу товариства. Глава наглядової ради компанії звинуватив її керівництво у створенні підстав для штучного банкрутства.

Керівництво "Укртелекому" намагалося довести компанію до штучного банкрутства. Про це на прес-конференції повідомив голова наглядової ради, голова держадміністрації зв'язку Микола Гончар.

"Обсяги фінансових зобов'язань "Укртелекому" досягли розміру статутного капіталу товариства. Це загрожує реальним банкрутством товариства", - сказав Гончар. "У 2008 році збиток "Укртелекому" був 1,5 млрд гривень, у 2009 році ми заборонили практично всі інші витрати, які були незрозумілі, і почали виходити на цифру 500-600 млн, на 2010 рік нам запланували знову збиток 1,5 млрд гривень ... це робилось штучне банкрутство", - повідомив голова держадміністрації зв'язку.

Також Гончар звинуватив керівництво "Укртелекому" у неефективному використанні коштів, зокрема, інвестицій у різні проекти.

"За моїми висновками, "Укртелеком" з 2005 року по мільярду гривень на рік закопував в землю, а ефективність проектів була дуже низька... частка ринку телекомунікаційних послуг скоротилася до 18%", - заявив Гончар.

За його словами, дані, які підтверджують неефективність дій керівництва "Укртелекому", опинилися у розпорядженні Держадміністрації зв'язку після передачі державного пакету акцій компанії в управління Міністерства транспорту та зв'язку у серпні-вересні 2009 року.

"Ми почали дуже ретельно вивчати ситуацію в телекомі. Вивчення почали в серпні місяці, коли нам почали передавати. Передача була важка ... завдання, яке нам поставив прем'єр-міністр, - навести порядок у цій структурі, щоб воно було прибутковим. ... Ситуація, яка там склалася... ми знали, але не могли здогадуватися, що там ситуація така дуже складна. Підприємство втратило усі позиції на ринку, - повідомив Гончар.

Читайте також:

Тимошенко віддала "Укртелеком" Мінтрансу

"Укртелеком" продадуть в грудні

Укртелеком має намір відмовитися від бренду Utel
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: