Голова НБУ Гонтарева піднялася у списку найкращих банкірів Європи - Global Finance

В Європі на тому ж рівні, що і Гонтарева, стоїть і глава Європейського центробанку Маріо Драгі.

Голова Національного банку України Валерія Гонтарева ввійшла до щорічного рейтингу кращих банкірів Європи за версією журналу Global Finance.

Про це повідомляється на сайті видання.

Цьогоріч роботу голови НБУ було оцінено рівнем "B+", в минулому році ця позначка була "С". На такому ж рівні було оцінено роботу голів центробанків Болівії, Колумбії, Коста-Ріки, Уругваю, Південної Кореї, Кенії, ОАЕ, Данії та Євросоюзу.

Повідомляється, що найкращі результати з 74 глав центробанків продемонстрували лишк вісім керівників. Таким чином, оцінку "А" отримали - Ізраїль, Ліван, Парагвай, Перу, Філіппіни, Росія та Велика Британія.

Як відомо, журнал Global Finance оцінює роботу керівників центральних банків кожного року, починаючи з 1994. Видання оцінює 75 ключових країн і Євросоюз за шкалою від "А" до "F", враховуючи такі напрямки, як контроль над інфляцією, цілі економічного зростання, стабільність валюти та управління процентною ставкою.

Нагадаємо, на українському міжбанківському ринку стрімко продовжує падати гривня – основна валюта протягом двох годин сьогоднішніх торгів здорожчала на 20 копійок і більше. Уперше з весни долар США в продажу коштує вже майже 27 грн, а євро перевалив за 30 грн. Аби підтримати гривню, Нацбанк вирішив сьогодні продати на аукціоні чергові 30 млн доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: