Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Голова НБУ спрогнозував, коли Україна почне активні переговори з МВФ щодо нової кредитної програми

Надання попередніх кредитів постійно затримувалося через невпровадження Україною необхідних реформ.

Переговори щодо нової програми кредитування Україна та Міжнародний валютний фонд розпочнуть після позачергових виборів до Верховної Ради та формування нового Кабінету міністрів. Це станеться, найімовірніше, ближче до осені.

"Думаю, що консультації за новою програмою, як говорили представники Фонду, можуть початися після парламентських виборів і формування нового уряду", - сказав голова правління Нацбанку Яків Смолій, якого цитує УНІАН..

Смолій уточнив, що консультації щодо нової програми ще не починалися, але НБУ перебуває в постійному діалозі з МВФ щодо взаємин Фонду та України загалом.

Раніше в Нацбанку заявили про необхідність нової програми кредитування з МВФ. У НБУ також назвали червону лінію для МВФ, після якої може зупинитися кредитування України.

Місія МВФ припинила роботу в Україні через позачергові парламентські вибори. Повернеться після політичної стабілізації та утворення нового уряду – це станеться, найімовірніше, на початку осені.

Міністр фінансів Оксана Маркарова зазначила, що нова кредитна угода може бути розрахована на три роки. Якою буде загальна сума позики – невідомо.

Надання попередніх кредитів постійно затримувалося через невпровадження Україною необхідних реформ.

Відео Місія МВФ залишає Україну, та повернеться після виборів і призначення нового уряду

Спеціалісти фонду працювали в Києві впродовж тижня. За цей час вони зустрілися з президентом Володимиром Зеленським та його новою адміністрацією. Керівник місії Рон ван Роден відзначив, що мали конструктивні дискусії з владою України. Експерти МВФ дійшли висновку - грошово-кредитна і податково-бюджетна політика - ефективна. Натомість стурбовані скасуванням статті про незаконне збагачення.    

Місія МВФ залишає Україну, та повернеться після виборів і призначення нового уряду

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції