ГоловКРУ хоче отримати доступ до банківської таємниці

Голова відомства Андрєєв пояснив це тим, що інакше ГоловКРУ "не буде знати, що робиться в державному секторі економіки".

Головне контрольно-ревізійне управління планує провести ревізію Національного банку, але спочатку хоче отримати доступ до банківської таємниці.

Про це заявив голова ГоловКРУ Петро Андрєєв, повідомляє "ЛІГАБізнесІнформ".

"У першу чергу ми хочемо звернутися, щоб нам законодавчо дали право перевіряти банки і дали доступ до банківської таємниці. Тому що інакше ми не будемо знати, що робиться в державному секторі економіки, а це основний інструмент розвитку економіки країни", - сказав він.

"Після цього будемо звертатися з тим, щоб провести такі ревізії, тому що ми на сьогодні реально не знаємо ситуації з тими грошима, які були на рефінансування, на капіталізацію спрямовані. Ми чудово знаємо, в тому числі з джерел журналістів, що багато з цих грошей просто-напросто йшли не за призначенням", - наголосив Андрєєв.

За словами Андрєєва, раніше Нацбанк відмовив Контрольно-ревізійному управлінню в проведенні ревізії, аргументувавши це тим, що за законодавством КРУ не має відповідних повноважень.

Читайте також:

Тимошенко: уряд і НБУ увімкнули "станок"

Українські банки скоротили сплату податків майже в півтора рази

В Україні завершилася банківська криза

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: