Перейти до змісту
Головний військовий прокурор пояснив, чому потрібно втаємничити декларації 72 прокурорів

Головний військовий прокурор пояснив, чому потрібно втаємничити декларації 72 прокурорів

Матіос переконаний, що родинам цих прокурорів загрожує небезпека.

В інтерв'ю кореспонденту ТСН Дар'ї Счастливій головний військовий прокурор Антатолій Матіос пояснив, чому хоче, аби декларації про доходи його колег були закритими для суспільства.

- Ви за те, щоби закривали декларації військових прокурорів. Начебто це шкодить їхньому здоров'ю, життю та безпеці. Дійсно так вважаєте? А чи не сприятиме це незаконному збагаченню?

- Ви намішали все в одну діжку. Це не позбавлення обов'язку, не відмова від електронного декларування. Це закриття від публічного доступу. У нас у державі більше 160 відкритих реєстрів. Ніхто б не здогадався, що в мене донька, якщо б я не вніс її в декларацію. Тепер, забиваючи в реєстри прізвище й ім'я дитини, можна дізнатись, де вона проживає, що на ній зареєстровано, де працює. Там не всі військові прокурори. Військових прокурорів 670 чоловік. Я виніс постанову, абсолютно обґрунтовано про заборону публікації відносно 72 військових прокурорів, які в тому числі розслідують підрив Шаповала. У нас війна, люди добрі, нащо, аби можна було тиснути на людину?

- Все ж суспільство цим обурене.

- Поставте це питання на референдум. Я переконаний, що родинам цих 72 прокурорів загрожує небезпека. В них самих є зброя, а от в їхніх рідних – немає. При цьому НАЗК має доступ до їхніх декларацій, завади їхній перевірці немає. Але той, хто розслідує справи і дає санкції на всі ці дії, має бути убезпечений.

Повне інтерв'ю з головним військовим прокурором читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Відео 56 вареників та сова на плечі: ТСН дослідила пристрасті головного прокурора України

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин