Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гончарук повідомив, коли в Україні запустять електронну акцизну марку

Кабмін розпочав підготовку до запуску.

Кабінет міністрів України під час засідання 12 лютого ухвалив рішення запровадити електронну акцизну марку.

Про це під час брифінгу повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

Система повинна дозволити відслідковувати кожен підакцизний продукт в Україні. За словами глави Кабміну, схвалено документи, необхідні для впровадження електронної акцизної марки.

"Ми створюємо систему електронних акцизних марок. Очікуємо, що вже на весні електронна акцизна марка запрацює. Не пізніше 1 травня вона має запрацювати", - заявив Гончарук.

Раніше міністерка фінансів Оксана Маркарова повідомляла, що електронна акцизна марка почне працювати до кінця лютого нинішньго року. 

Як повідомлялося раніше, в Україні запустили пілотний проєкт, завдяки якому можна перевірити справжність 
акцизних марок. Електронний сервіс "Пошук акцизної марки" створила і розробила Державна податкова служба спільно з Міністерством фінансів. Новий сервіс дозволить українцям визначити, коли було видано акцизну марку, а також компанію, яка її отримала. 

Відео Що думають українці про позапланове збільшення акцизу на тютюн - опитування "Сніданку"

Більше 100 гривень за пачку сигарет. Саме стільки вже за кілька років доведеться платити українським курцям через щорічне збільшення акцизу на тютюн. Чергове подорожчення відбудеться вже за кілька днів. Але в Кабміні вирішили цим не обмежуватися: за кілька місяців позапланово збільшать акциз. А це - нове зростання цін. Що про це думають українці - досліджував Сніданок.

Що думають українці про позапланове збільшення акцизу на тютюн - опитування "Сніданку"

Залиште свій коментар

Вибір редакції