Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гончарук повідомив про продаж трьох державних об'єктів за понад 100 млн грн

Уряд віддав на приватизацію півтисячі об'єктів.

Три великі державні об'єкти продали за 108,5 мільйонів гривень.

Про це 29 листопада повідомив прем'єрміністр Олексій Гончарук.

За його словами, оптовий ринок у Броварах продали за 44,5 млн грн, що в 10 разів дорожче за стартову ціну у 4 млн грн. “Центр з сертифікації будівельних матеріалів, виробів та конструкцій” був проданий за 3,5 млн, що у 13 разів більше за стартову ціну (за цей об'єкт змагалися 10 учасників торгів). Окрім того, продали 100% державного пакету акцій “АТ Україна Туристична” – на третину дорожче за стартову ціну.

Гончарук додав, що наразі ведеться робота щодо продажу 415 об'єктів із 500, які уряд нещодавно передав до Фонду державного майна України. Які підприємства і чому хоче продати держава - читайте за посиланням на сайті ТСН.ua.

Відео Уряд планує отримувати 12 мільярдів гривень на рік від приватизації державних підприємств

В Україні 3655 державних підприємств, з яких 1213 не працюють, 2442 приносять невеликий прибуток. У власності держава залишить стратегічні та сервісні підприємства. У перелік об'єктів першої черги приватизації увійшли 5 підприємств держуправління справами, серед яких готель, будинок побуту та агрохолдинг. Приватизація державних підприємств - єдина можливість їм вижити.  

Уряд планує отримувати 12 мільярдів гривень на рік від приватизації державних підприємств

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції