Гончарук провів розмову з Ахметовим, Пінчуком, Коломойським та іншими впливовими бізнесменами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прем'єр обговорив ведення бізнесу.

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук зустрічався з усіма найбільшими українськими бізнесменами, щоб обговорити ведення бізнесу.

Про це прем'єр розповів в інтерв'ю РБК-Україна.

Гончарук заявив, що проводив зустрічі з Рінатом Ахметовим, Віктором Пінчуком, Ігорем Коломойським, Костянтином Жеваго, Юрієм Косюком та іншими великими бізнесменами.

"Всі великі гравці, на мою думку, повинні робити все від них залежне, щоб країна почала рости, тому що їх активи від цього тільки зростуть", - розповів прем'єр-міністр.

Він додав, що під час зустрічей жодного разу не обговорювалося питання відстоювання чиїхось інтересів.

"У мене жодного разу не було відчуття, що мені намагаються "вкрутити" якусь людину, що є "смотрящим" або представляє чиїсь інтереси", - сказав Гончарук.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів запустив пілотний проєкт для створення цифрового ID громадян України — верифікацію користувачів електронних реєстрів. Для цього протягом наступних шести місяців буде перевірено стан технічної безпеки та захисту наявних реєстрів, а також повнота та достовірність даних користувачів у вже наявних реєстрах, зокрема шляхом співставлення даних різних реєстрів між собою. За планом, цифрове ID громадянина дозволить виявити та усунути дублювання даних про одну особу чи клонування унікального запису користувача.

Відео Президент анонсував доступні кредити для малого та середнього бізнесу

Сума кредиту - 1,5 гривень на 5 років. Найменша ставка - 5% річних для нового та бізнесу, що діє, який створить мінімум два робочі місця. Таким чином, сподівається президент, українці почнуть повертатися до України і відкривати тут свою справу або змінять свої плани іммігрувати.  

Президент анонсував доступні кредити для малого та середнього бізнесу

Залиште свій коментар

Вибір редакції