Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гончарук розповів, як уряд допомагатиме розвитку малого бізнесу в Україні

Прем'єр обіцяє відкритий діалог з підприємцями.

Кабінет міністрів України створює Координаційну раду з питань розвитку мікро- та малого бізнесу.

Про це 17 жовтня заявив прем'єрміністр України Олексій Гончарук.

За його словами, до цієї ради увійдуть представники громадських організацій, які захищають інтереси малого бізнесу. У цьому органі влада та підприємці будуть вести діалог та шукатимуть компроміси.

"Ніхто нікого "кошмарити" не буде", – запевняє Гончарук.

Він також зазначив, що за два тижні уряд внесе на розгляд Верховної Ради законопроєкти, які стосуватимуться діяльності малого бізнесу. Зокрема, вони змінять умови перебування на першій групі: збільшать річний ліміт доходу (зараз 300 тис. грн), дозволять використовувати найману працю та розширять перелік видів діяльності.

Крім того, уряд пропонуватиме пом’якшення відповідальності всіх груп ФОПів за подання звітності по РРО, дворічний мораторій на перевірку ФОПів усіх категорій, крім "ризикових", забезпечення доступності вже з 1 січня 2020 року безкоштовних програмних РРО для тестування.

Нагадаємо, під час свого засідання 16 жовтня Кабмін створив комісію з питань захисту бізнесу. Цей орган буде проводити аналіз стану справ та причин виникнення проблем у бізнесу в процесі реалізації державної політики, а також буде вивчати роботу центральних та місцевих органів державної влади з метою формування кращих умов для захисту бізнесу від незаконного впливу суб'єктів владних повноважень.

Відео Президент підписав укази, які стосуються перевірки ФОПів, грошей на ремонт доріг та покарання перевізників

Серед документів - завдання для урядовців запровадити дворічний мораторій на перевірку фізичних осіб-підприємців за винятком тих, у кого через великий обіг коштів є підозра ухилення від оподаткування. Окрім указу на захист бізнесу, президент законом перерозподілив понад мільярд гривень на ремонт доріг. Також збільшив штрафи для перевізників за відмову у пільговому проїзді.

Президент підписав укази, які стосуються перевірки ФОПів, грошей на ремонт доріг та покарання перевізників

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції