Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гончарук запевнив, що зменшення субсидій 2019 року точно не буде

Принцип їхнього оформлення не зміниться і наступного року.

Зменшення субсидій цього року не буде, заявив прем'єрміністр України Олексій Гончарук.

"Зменшення субсидій цього року точно не буде. І цей опалювальний сезон усі ті, хто їх оформили, пройдуть на тих умовах, на яких вони вже оформили. Принцип оформлення субсидій не зміниться і в наступному році", – сказав голова уряду у своєму відеоблозі "Чашка Прем'єра".

Гончарук запевняє, що сім'ї, які отримують менші доходи, а отже потребують від держави більшого захисту, отримуватимуть більші субсидії. 

"Ми підтверджуємо наш намір досягнути показника, щоб в середньому сім'я не витрачала більше 15% від сукупного доходу на комунальні послуги. В рамках цього показника ми і будемо триматися", – зазначив прем'єр.

Гончарук додав, що його уряд працюватиме над тим, щоб доходи українців максимально зростали через конкурентність на ринку праці, через дохідність бізнесу, через розвиток підприємництва.

"Український уряд заінтересований в тому, щоб українець заробляв якомога більше", – резюмував голова уряду.

Нагадаємо, у Програмі дій уряду, затвердженій Кабмін та погодженій Верховною Радою, вказано, що "Уряд технократів прагне, щоб витрати кожної родини на комунальні послуги не перевищували 15% її доходу".

Цією ж новою постановою уряд спростив правила надання субсидій окремим категоріях громадян. Про решту новацій читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Відео Заступник міністра соціальної політики відповів на найпопулярніші запитання щодо субсидій

Сьогодні - традиційно старт опалювального сезону для більшості регіонів, а отже і час очікування платіжок із більшими цифрами. Які зміни відбулися в нарахуванні субсидій цього року? Як можна буде отримати виплати і за що штрафуватимуть? Заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко відповість на найважливіші і найпопулярніші запитання – дивіться.  

Заступник міністра соціальної політики відповів на найпопулярніші запитання щодо субсидій

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції