Гонтарева заперечує незаконне виведення мільйонів із "Дельта Банку" та погрожує судами

Справою про можливе незаконне виведення коштів займається антикорупційне бюро.

Голова Нацбанку Валерія Гонтарева оприлюднила офіційну заяву через прес-службу регулятора, що в неї та її родини не були відкриті рахунки на мільйони в ліквідованому комерційному "Дельта Банку".

"У ЗМІ досить активно розповсюджується неправдива інформація стосовно мене та членів моєї сім'ї про начебто виведені мільйони з АТ "Дельта Банк". Публічно заявляю, що ані я, ані члени моєї родини ніколи не займалися незаконними операціями та не мали мільйонів гривень на рахунках АТ "Дельта Банк", – заявила голова НБУ.

Вона уточнила, що її невістка, також Валерія Гонтарева дала дозвіл фінустанові розсекретити банківську таємницю та оприлюднити інформацію про її рахунки та кошти на них. На сайті "Дельта Банку" було вказано, що на ім'я Гонтаревої-молодшої було відкрито п'ять рахунків на загальну суму 406 тис. грн. За рік до введення тимчасової адміністрації в цю фінустанову на рахунках було 169,9 тис. грн. А ця сума підлягала поверненню в межах передбачених законодавством 200 тис. грн через Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

"Проте спекуляції та інсинуації навколо цієї теми й досі тривають. Більш того, усі документи стосовно рахунків моєї родини АТ "Дельта Банк" вже передав до Національного антикорупційного бюро України. Усі охочі можуть звернутися із запитом до цієї установи й дізнатися інформацію, яка їх цікавить. Я готова захищати свою честь, гідність і ділову репутацію. У разі продовження розповсюдження недостовірної інформації винні у цьому особи нестимуть відповідальність відповідно до законодавства України", – наголосила голова Нацбанку.

Нагадаємо, в виданню Hubs 27 березня 2015 року голова НБУ Валерія Гонтарева повідомила, що у її старшого сина був розміщений депозит в "Дельта Банку" на суму 800 тис. грн.

"Це був депозит мого старшого сина. Йому дідусь заповів квартиру, він її продав і отримані гроші – 800 тисяч гривень поклав на депозит в "Дельта Банк" на рік. Рік минув, коли банк уже не повертав вклади, тому він його так і не забрав. Фонд гарантування вкладів виплатить йому 200 тисяч гривень – решта пропаде", – заявила вона тоді.

Саме інформацію про можливе виведення коштів із неплатоспроможного банку нині й вивчають детективи НАБУ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: