Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гонтарева знайшла собі ще одну роботу

Екс-глава НБУ консультує центробанки інших країн.

Від 1 жовтня колишня голова правління Національного банку України Валерія Гонтарева стала співробітником Institute of Global Affairs, який входить до складу Лондонської школи економіки. Відтепер вона консультує центральні банки інших країн щодо монетарної політики. Перший її проект – Туніс, де триває економічна криза.

Про це Гонтарева розповіла під час виступу на конференції OTPTalks в Києві, пише "Ліга. Фінанси".

"Я їду до Албанії, де виступатиму (від Інституту) на конференції з монетарної політики. Туніс - це поки мій перший проект", - сказала Гонтарева.

Свою посаду вона описала як "fellow" - науковий співробітник.

19 листопада має відбутися презентація іншого проекту Гонтаревої – медичного онлайн-стартапу Medikit. Там вона – голова наглядової ради компанії. Її засновниками значаться Антон Гонтарев (син екс-глави НБУ) і Світлана Кириченко (разом з чоловіком Гонтаревої була одним із засновників компанії ICU). Інвестиції в проект склали 10 млн грн. Керівником став колишній заступник голови департаменту стратегії та реформування Нацбанку Руслан Кравець.

Крім цього, Гонтарева готує проект у сфері освіти, деталей вона не повідомила.

Нагадаємо, Гонтарева очолювала НБУ від червня 2014 року. Навесні 2017-го вона написала заяву на звільнення за власним бажанням й не виконувала обов'язки голови НБУ майже рік. Офіційно народні депутати звільнили її з посади лише в березні 2018-го.

ВідеоСуд не дозволив НАБУ закрити кримінальне провадження проти екс-голови Нацбанку Валерії Гонтаревої

Йдеться про недостовірне декларування грошей, які були витрачені на відпустку тодішньої чиновниці на Мальдівах два роки тому. На думку детектива НАБУ, вона обійшлася Гонтаревій у 250 тисяч гривень, а цього, мовляв, недостатньо для кримінальної відповідальності. За даними апелянта, тижневий відпочинок на Мальдівах вартував гаманцю Гонтаревої майже мільйон гривень.

Суд не дозволив НАБУ закрити кримінальне провадження проти екс-голови Нацбанку Валерії Гонтаревої

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції