Google планує найбільший набір персоналу в історії

Компанія пообіцяла побити рекорд найму персоналу, встановлений у 2007 році. Тоді в Google взяли на роботу більше шести тисяч осіб.

Компанія Google збирається найняти рекордну кількість персоналу в 2011 році, оскільки компанія прискорює процес диверсифікації пропонованих продуктів. Про це у вівторок, 25 січня, заявили представники компанії.

Заява Google містить обіцянку побити рекорд найму персоналу, встановлений у 2007 році. Тоді компанія найняла більше шести тисяч співробітників. Минулого року до лав інтернет-холдингу вступило близько 4,5 тисяч працівників.

"Ми шукаємо найталановитіших - у країні й по всьому світу - і ми наймемо стільки розумних, креативних людей, скільки зможемо, адже нам доведеться битися в одній з найскладніших битв у комп'ютерній науці", - сказав Алан Еустейс, віце президент Google з інжинірингу й досліджень.

Це дуже хороша новина для майбутніх співробітників корпорації, оскільки вона, згідно з останніми рейтингами, перебуває на четвертому місці в списку найприємніших для роботи компаній.

Експерти також не здивовані подібною заявою й рішенням Google залучити свіжу кров. Ринок мобільної операційної системи Android зростає з неймовірною швидкістю - кожен день активують близько 300 тисяч смартфонів, які використовують цю ОС. Крім того, величезними темпами розвиваються напрямки мобільної реклами.

Єдине в історії компанії скорочення сталося в 2008 році, коли Google звільнила близько 300 співробітників у відділах продажів, маркетингу й рекрутингу через рецесію.

Як повідомлялося раніше, новим виконавчим директором компанії стане один з її засновників Ларрі Пейдж. Він займе цю посаду 4 квітня 2011, змінивши на посаді нині діючого директора, 55-річного Еріка Шмідта.

Читайте також:

Новим главою Google стане один із засновників компанії

Google придбав офіс за 1,8 мільярда доларів

Cкладено список із 10 найбільш очікуваних гаджетів 2011

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: