Google звільняє тисячі співробітників

Спад в світовій економіці змусив корпорацію Google скоротити кількість співробітників.

Спад в світовій економіці змусив корпорацію Google скоротити кількість співробітників, які працювали по договорах і не перебували в штаті компанії. Про це стало відомо з документів, підготовлених компанією для комісії з коштовних паперів і бірж США, які попали в розпорядження агентства Associated Press.

Згідно зі звітом, в Google працюють 24,4 тисячі співробітників, серед яких 4,3 тисяч стажистів, позаштатних співробітників і працівників по договорах. Ще в жовтні 2008 року один із засновників компанії Сергій Брін заявив, що інтернет-компанія користується послугами десяти тисяч позаштатних співробітників, при цьому він відзначив, що "це дійсно багато".

У листопаді з Google поступила інформація про те, що планується звільнення значної кількості позаштатників, при цьому кількість штатних співробітників передбачалося залишити незмінною. Інформація про те, скільки саме людей скоротили в Google не поступала, в компанії лише уточнили, що приведені вище цифри відносяться до різних категорій співробітників і простим відніманням визначити кількість звільнених неможливо.

У документах наголошується, що в умовах кризи компанія має намір зберегти рівень витрат на дослідження і розвиток, на які в останніх чотирьох кварталах було витрачено близько 2,7 мільярдів доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: