Горбаль натякнув, що Тігіпко не компетентний в питанні економічної кризи

Член ради Нацбанку зазначив, що думка Сергія Тігіпка відносно негативних наслідків кризи в США для України не є вірною.

Член ради НБУ, регіонал Василь Горбаль розповів ТСН.ua, думці кого з чиновників відносно наслідків економічних проблем в Європі і Америці для України можна довіряти.

Нагадаємо, позиції міністра соцполітики Сергія Тігіпка і першого заступника глави Мінфіну Анатолія Мярковского відносно того, як криза в США відіб'ється на Україні, були кардинально протилежними. Перший заявив, що вже наступного дня після можливого оголошення дефолту в США ми це відчуємо. Другий - що ця криза нас не торкнеться. З останнім, до речі, солідарний і прем'єр-міністр Микола Азаров. На питання, кому вірити в цій ситуації, Василь Горбаль відповів однозначно – Мярковському.

"Давайте не забувати, що все-таки Мярковский є замом міністра фінансів, тому краще апелювати до його думки. У Сергія Леонідовича Тігіпка, звичайно, за плечима банківське минуле, але зараз він займається соціальною політикою", - відмітив Горбаль.

При цьому, на думку нардепа, коментар Тігіпка був би доречніший, приміром, відносно дискусії, що йде в Конгресі США з приводу урізання соціальних програм.

"Це, безумовно, вийшов би важливий і цікавий аналіз. Щоб показати, що ми рухаємося тим же шляхом, коли десь згортаємо соціальні програми, які економіка сьогодні просто не тягне", - відмітив Горбаль.

Про те, які помилки уряду Тимошенко врахував Кабмін Азарова при підготовці до можливих фінансових катаклізмів, скандалі з обшуком квартир топ-менеджерів Укргазбанку, губернаторському минулому і навіть досвіді написання ікон - читайте завтра в інтерв'ю Василя Горбаля на ТСН.ua.

Читайте також:

Друга хвиля кризи може "потопити" гривню

Горбаль закликав українців "скинутися" на День Незалежності

Обама заявив, що дефолту США не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: