Готелі коштуватимуть мільярд євро

На будівництво та реконструкцію готелів, необхідних для проведення Євро-2012, Україні потрібен 1 мільярд євро.

Обсяг необхідних інвестицій у будівництво нових і реконструкцію існуючих готелів до фінального турніру Чемпіонату Європи з футболу 2012 року, за попередніми підрахунками, складе більше 1 млрд. євро. 

Про це сьогодні повідомила начальник відділу регіонального розвитку Державної служби туризму та курортів Міністерства культури Людмила Мещерських на конференції «Девелопмент готельної нерухомості».

За її словами, для проведення в Україні Євро-2012 необхідно, як мінімум, 5,5 тисячі номерів в 4-5-зіркових готелях (проти 1,6 тисяч існуючих місць) і 5,6 тисячі номерів у 2-3-звездочних готелях (проти 3,9 тисячі існуючих місць).

Готелі
До Євро-2012 в Україні мають з'явитися нові сучасні готелі. (Фото: www.yunphoto.net)

Мещерських відзначила, що Міністерство сім'ї, молоді і спорту пропонує в кожному місті, що приймає чемпіонат, побудувати від 50 до 73 п'ятизіркових готелів. Проте після проведення Євро-2012 виникне питання їх заповнення. 

В свою чергу, Держслужба туризму та курортів пропонує побудувати невеликий мікрорайон за типом Олімпійського містечка, де держава забезпечила б інфраструктуру, а інвестори побудували житлову нерухомість.На думку Мещерських, після чемпіонату це житло можна було б продати по схемі молодіжного кредитування

За даними Держслужби туризму і курортів, в 2006 році в Україні налічувалася 1269 готелів з номерним фондом у 53646 місць, а також 1244 приватних підприємців, що надали послуги розміщення на суму 128 млн. гривень. 

Минулого року в Україні було побудовано та реконструйовано 649 готелів. Обсяг інвестицій в будівництво та реконструкцію готелів склав 1 млрд. 045 млн. гривень.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: