ГПУ підрахувала здобутки: за рік у судах виграно 14 млрд грн для держави

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Досягнення в самій прокуратурі вважають значними.

Протягом 2019 року органами прокуратури в судах виграно справ на користь держави на загальну суму понад 14 млрд грн. Із них реально виконано судових рішень на 10,6 млрд гривень.

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка заявив, що діяльність органів обвинувачення поза межами кримінального судочинства є  важливою. "Представництво інтересів держави в суді – один з пріоритетних напрямів у роботі прокуратури, це одна з її ключових функцій", - заявив він. За словами керівника ГПУ, недоторканих немає, тож "місцеві феодали" не мають почуватися спокійно, бо держава повертатиме незаконно відчужені землі у свою власність. "Будемо робити все можливе для посилення цього напряму роботи прокуратури", - пообіцяв Рябошапка.

Фінансові досягнення ГПУ

Разом із тим заступник генпрокурора Віктор Трепак зізнався, що держава зіткнулася із суттєвими проблемами незаконного відчуження об’єктів, що не підлягають приватизації, у тому числі стратегічних. Зокрема, масового характеру набуло неправомірне використання особливо цінних земель, прибережних захисних та прикордонних смуг, лісів, парків, земель сільськогосподарського призначення та водного фонду.

Раніше стало відомо, що в Генпрокуратурі розпочалося службове розслідування через можливу втрату матеріалів, які стосуються одного з кримінальних проваджень у справі розстрілів співробітників міліції під час Революції гідності 18-20 лютого 2014 року.

Відео Реформи, атестація прокурорів і звільнення Горбатюка – Рябошапка про зміни в Генпрокуратурі

У Генпрокуратурі - велика чистка: вдень прокурори працюють, а вночі вчать тести. Тих, хто не написав заяву в Офіс прокурора, звільняють автоматично. У соцмережах розгорілись дискусії: неатестовані твердять про незаконність. А  новий генпрокурор Руслан Рябошапка загострив ситуацію і звільнив керівника Департаменту спеціальних розслідувань Сергія Горбатюка.      

Реформи, атестація прокурорів і звільнення Горбатюка – Рябошапка про зміни в Генпрокуратурі

Залиште свій коментар

Вибір редакції