ГПУ вилучить фінансові документи у покупця акцій "Київводоканалу" та "Київміськбуду"

Так, відповідно до постанови, було дозволено вилучити документи компанії "Новий регіон" з точним часом проведення перерахунків аж до секунди.

Печерський районний суд Києва дозволив Генеральній прокуратурі вилучити оригінали документів, що є банківською таємницею, зокрема, документів про рух коштів по розрахунковому рахунку товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Новий регіон" у банку "Хрещатик" і "Експобанку".

Нагадаємо, раніше стало відомо про те, що Київ продав пакети акцій ВАТ "Київводоканал" (25,464%), "Київгаз" (28,46%) і "Київхімволокно" (51%), які належать місцевій громаді.

Так, відповідно до постанови, було дозволено вилучити документи з точним часом проведення перерахунків аж до секунди.

Крім того, дозволено вилучити документи з депонування й списання коштів по векселях, актів прийому-передачі та інших документів.

У постанові пояснюється, що Генпрокуратура проводить досудове слідство у кримінальній справі № 49-3015, порушеній 30 серпня за фактом перевищення посадовими особами Головного управління комунальної власності Київської міської державної адміністрації службових повноважень.

Зокрема, посадові особи управління, перевищивши свої повноваження, не інформуючи громадськість, не здійснивши оцінку об'єкта й не дотримуючись передбачених законодавством процедур, уклали договір з відчуження пакета акцій 80% холдингової компанії "Київміськбуд", які належать міській громаді Києва, на користь ТОВ "Фінансова компанія "Новий регіон".

Як повідомлялося, на минулому тижні стало відомо, що за такою ж схемою тому ж покупцеві в липні 2009 року Київ продав 80% акцій ВАТ „Холдингова компанія "Київміськбуд".

Читайте також:

Попов запевнив, що "Київміськбуд" залишається у власності міста

Таємниця "Київміськбуду": зникли покупець, реєстратор і хранитель акцій

Генпрокуратура назвала покупця "Київміськбуду"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: