Граничні ціни на бензин знову підняли

Аналітична група при уряді підвищила верхню ціну бензину А-95 і дизпалива на 10 копійок.

Еекспертно-аналітична група (ЕАГ) з питань функціонування ринку нафти, нафтопродуктів і розвитку нафтопереробної промисловості при уряді знову підвищила граничну рекомендовану ціну палива.

Зокрема, як мовиться в повідомленні Міністерства енергетики і вугільної промисловості, рекомендована ціна бензину марки А-95 підвищена на 10 копійок - до 9,85 грн./л.

Таким чином, в порівнянні з попередніми рекомендаціями ЕАГ, гранична рекомендована ціна бензину А-95 підвищена на 1%, дизельного палива - на 1,1%.

Також в повідомленні Міненерго говориться, що рекомендації ЕАГ затвердила на засіданні 6 квітня, де головував міністр Юрій Бойко, наступне засідання заплановане на наступний тиждень.

Нагадаємо, 30 березня експертно-аналітична група підвищила граничну рекомендовану ціну палива марки А-95 з 9, 5 грн./л до 9,75 грн./л.

Раніше, Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував ОККО, WOG і Shell на 150 млн грн., що відповідає 1% від виручки, за необгрунтоване підвищення цін на бензин, а прем'єр-міністр Микола Азаров припустимо можливість введення механізму закриття автозаправних станцій у разі необгрунтованого підвищення ними цін на паливо.

Читайте також:

Українські спиртзаводи вироблятимуть бензин

Уряд знизить акциз на бензин

Українські АЗС виявились найприбутковішими у світі

На українських АЗС продають не бензин, а "бодягу" із вугілля

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: