Греція звернулася до ЄС і МВФ за додатковою допомогою

Рішення про надання допомоги Греції, повідомляється у спільній заяві учасників саміту країн Євросоюзу, планується прийняти на початку липня.

Уряд Греції направив офіційний запит ЄС і МВФ про надання додаткової фінансової допомоги.

Про отримання відповідного запиту від прем'єр-міністра Греції Георгіоса Папандреу говориться в спільній заяві учасників саміту країн Євросоюзу, поширеній увечері в четвер, 23 червня.

Рішення про надання допомоги Греції, повідомляється в документі, планується прийняти на початку липня. Ситуація в Греції одна з основних тем дводенного саміту ЄС, що відкрився 23 червня.

Раніше повідомлялося, що в рамках другого етапу фінансової допомоги Євросоюз виділить Греції більше 100 мільярдів євро. Ключовою умовою надання додаткової допомоги Євросоюз назвав прийняття Грецією програми антикризових заходів, що включає в себе скорочення витрат бюджету на 28 мільярдів євро.

Греція, державний борг якої наближається до 350 мільярдів євро, знаходиться на межі дефолту. Євросоюз і МВФ раніше вже виділили Греції 110 мільярдів євро, однак цього виявилося недостатньо для виведення країни з кризи.

Прем'єр-міністр Греції Папандреу 17 червня провів перестановки в уряді, призначивши, зокрема, нового міністра фінансів.

21 червня парламент Греції виніс вотум довіри оновленому кабінету міністрів. Підтримка парламенту, як повідомлялося після голосування, дозволить прем'єр-міністрові Греції продовжити реалізацію антикризової програми, від виконання якої залежить отримання країною фінансової допомоги.

Читайте також:

Кожен європеєць заплатить 500 євро за борги Греції

В охопленій протестами Греції Мінфін віддали міністру оборони

Собаки підтримали антиурядові акції протесту в Афінах

Рейтинг Греції визнали найнижчим у світі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: