Греція і Goldman Sachs обвалили біржі Європи

До закриття торгів британський індекс FTSE 100 зменшився на 1,39% - до позначки 5743,96 пункту. Німецький DAX впав на 1,76% - до 6180,90 пункту.

Провідні європейські фондові індекси впали за підсумками торгів 16 квітня в межах 2% на тлі невизначеності відносно деталей надання фінансової підтримки Греції, а також через звинувачення, висунуты американською Комісією з цінних паперів і ринків проти банку Goldman Sachs Inc.

До закриття торгів британський індекс FTSE 100 зменшився на 1,39% - до позначки 5743,96 пункту. Німецький DAX впав на 1,76% - до 6180,90 пункту. Французький індекс CAC за підсумками торгів опустився на 1,94% - до 3986,63 пункту.

16 квітня міністри фінансів країн єврозони зібралися в Мадриді в рамках дводенної зустрічі, щоб обговорити подальші кроки щодо зниження дефіцитів бюджетів країн економічного і валютного союзу, а також для визначення умов, на яких Греція зможе отримувати фінансову допомогу після закінчення поточного року. У рамках узгодженого на минулих вихідних механізму допомоги Греції, Афіни можуть розраховувати на 45 мільярдів євро у вигляді кредитів під ставку приблизно 5% річних.

"Хоча основні технічні моменти плану (підтримки Греції) вже узгоджені, йому ще треба буде пройти процедуру одностайного схвалення всіма членами ЄС, а політичний негатив по відношенню до плану в Німеччині настільки сильний, що ми не можемо сприймати (позитивне) голосування по ньому як вирішене питання ", - цитує інтернет-видання The Wall Street Journal думку аналітика Petromatrix Олівера Якоба.

Комісія з цінних паперів і ринків США звинуватила один з найбільших в світі комерційних банків, Goldman Sachs Inc., у приховуванні інформації про справжній стан своїх фінансів з метою навмисного введення в оману акціонерів. Інвестори Goldman Sachs втратили до 1 мільярда доларів на спекулятивних діях керівництва банку, заявили в комісії.

На цьому новинному тлі акції банку впали на 9,88% у ході ранкової сесії торгів на Нью-Йоркській фондовій біржі, що вкрай негативно відбилося на котируваннях всього банківського сектора в США і Європі.

Читайте також:

Біржі Європи закрилися у мінусі через фінансові проблеми Греції

Мільярдер Джордж Сорос утричі збільшив ставку на золото

Індекс Dow Jones вперше за три місяці впав нижче 10000 пунктів

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: