Гривневі депозити українців збільшилися на 3,4%

З початку року депозити фізичних осіб зросли на 21,8% - до 257,6 млрд грн. Темпи їх приросту в національній валюті значно перевищували відповідний показник за коштами в іноземній валюті.

Грошові депозити населення в національній валюті за станом на 1 жовтня 2010 р. збільшилися на 3,4%, в іноземній (в доларовому еквіваленті) - на 0,1%. Про це йдеться в огляді НБУ про "Основні тенденції розвитку грошово-кредитного ринку України".

Також у вересні 2010 р. відбулося прискорення темпів зростання обсягів депозитів у банківській системі, що було характерним як для коштів фізичних (темпи зростання прискорилися з 0,9% у серпні до 2,6% у вересні), так і юридичних осіб (з 2,4% до 5% відповідно).

З початку року депозити фізичних осіб зросли на 21,8% - до 257,6 млрд грн. Темпи їх приросту в національній валюті (32,5%) значно перевищували відповідний показник за коштами в іноземній валюті (12,4%).

Депозити юридичних осіб з початку року зросли на 16,7% - до 135,7 млрд грн, що було забезпечено виключно за рахунок коштів у національній валюті (збільшення на 26,1%), у той час як в іноземній валюті їх рівень поки що залишається нижчим порівняно з початком року (на 0,2%).

Загальний обсяг депозитів у вересні збільшився на 3,4% (з початку року - на 20,0%) - до 393,3 млрд грн, у т.ч. в національній валюті на 3,6% (з початку року - на 29,8%), в іноземній - на 3,2% (з початку року - на 9,0%).

Як повідомлялося раніше, Нацбанк вирішив повністю заборонити в Україні валютне кредитування.

Цю перспективу на закритій нараді банкіри обговорили з НБУ. Припускають, що вона буде втілена в життя дуже скоро.

Читайте також:

Нацбанк назавжди заборонить валютні кредити

Рада схвалила новий Податковий кодекс

Номінальна вартість золота в резервах НБУ складає мільярд доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: