Гривня впала через заяви російської влади

Девальвація рубля негативно позначається на курсі гривні через залежність українського валютного ринку від російського.

У вівторок 8 грудня гривня пішла назад за позначку 8 гривень за долар. Міжбанківський валютний ринок закрився котируваннями 8,0150-8,0290 гривень за долар, національна валюта впала по відношенню до долара на 0,4%. Аналітики пов’язують девальвацію гривні із заявами російського керівництва.

"Український ринок приділив увагу російським подіям: віце-прем'єр-міністр Росії Олексій Кудрін зробив заяву про те, що Росія допустила найглибше зміцнення рубля з країн Великої двадцятки", - коментує ситуацію Олексій Блінов, економіст Astrum Investment Management.

Аналітик зауважив, що оскільки український валютний ринок зазвичай стежить за подіями на російському ринку, дана заява високопоставленого російського чиновника на користь девальвації рубля додала певний девальваційний настрій на українському ринку.

Ще одним основним чинником падіння гривні стало те, що Національний банк здійснив інтервенцію на підтримку долара, яка стала вже четвертою за останні два тижні і послідувала за інтервенцією, проведеною днем раніше. У вівторок НБУ вийшов на ринок із заявкою на купівлю доларів за курсом 7,98 гривень.

З початку місяця гривня подешевшала до долара на 0,2%.

Читайте також:

В обмінниках і на міжбанку знову подорожчав долар

Потік іноземної валюти до України вже три місяці перевищує потік валюти за кордон

Ціни в Україні з початку року зросли більш, ніж на 11%

Золотовалютний резерв НБУ за місяць зменшився на 400 млн дол.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: