Гривню відпустять у вільне плавання

З наступного року Нацбанк вирішив поступово перейти до гнучкого курсу національної валюти до долара, прибравши фіксовану ставку 5,05.

Національний банк України планує здійснити поступовий перехід до політики таргетування інфляції. Про це повідомив сьогодні під час телефонної конференції з інвесторами, організованої інвестиційним банком Concorde Capital, голова Ради НБУ Петро Порошенко.

"Ми плануємо, що НБУ, в рамках Основних принципів грошово-кредитної політики, які були затверджені у вересні 2007 року, почне поступовий перехід до політики таргетування інфляції," - зазначив він.

”Ми не говоримо ні про ревальвацію, ні про девальвацію національної валюти,” - додав Порошенко.

За його інформацією, відповідно до прогнозу НБУ, в 2007-2008 рр. курс гривні до долара коливатиметься в межах 4,95-5,25.

Петро Порошенко також зазначив, що при затвердженні наступних принципів грошово-кредитної політики Нацбанк планує зняти з публічного оприлюднення прогнози коливання курсів валют.

”Оскільки вони виглядають як валютний коридор, якого насправді немає. Це лише прогноз, який здійснюють фахівці НБУ,” - сказав Порошенко.

ВідеоГривню відпустять у вільне плавання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: