Гроші МВФ надійшли в Україну

На рахунки Держказначейства поступив другий транш кредиту від Міжнародного валютного фонду у розмірі 2,625 млрд доларів.

Гроші
Архів
Україна одержала другий кредит від МВФ
Україна отримала другий транш кредиту МВФ, виділення якого було схвалене радою директорів фонду 8 травня.

"Гроші прийшли. Україна отримала другий транш на суму 1,875 мільярда СДР, що по курсу складає 2,625 мільярда доларів. Кошти поступили на рахунки Держказначейства і на рахунки Національного банку", - повідомили в Мінфіні.

Як повідомлялося, за прогнозами в.о. міністра фінансів України Ігоря Уманського, частина кредиту МВФ, повинна була поступити на рахунки до вечора 13 травня.

У квітні після переговорів у Києві місія МВФ рекомендувала раді директорів фонду виділити Україні черговий транш кредиту stand-by, відкладений з лютого. Відновлення цієї програми дозволить Україні залучити кошти Світового банку та інших міжнародних кредиторів для допомоги економіці в умовах кризи.

Минулого тижня глава місії МВФ в Україні Джейла Пазарбазіоглу повідомила, що розмір наступного, третього траншу Україні становитиме близько 3 мільярдів доларів і може бути наданий вже після 15 червня.

Нагадаємо, під час брифінгу 13 березня прем'єр Юлія Тимошенко повідомила, що гроші другого траншу МВФ будуть використані на подолання дефіциту бюджету та погашення зовнішніх боргів України.

Як повідомлялося, Міжнародний валютний фонд 5 листопада 2008 року схвалив рішення про виділення Україні стабілізаційного кредиту обсягом 16,43 млрд доларів для зміцнення довіри у фінансовому секторі й допомоги економіці країни, яка постраждала від світової фінансової кризи.

У листопаді 2008 року Україна одержала перший транш кредиту в розмірі 4,5 млрд доларів.

Читайте також:

Гроші МВФ підуть на виплату боргів

Україна в червні отримає від МВФ ще 3 мільярди

МВФ дає Україні 2,8 мільярда доларів кредиту

ЄБРР виділить українським фінустановам 125 млн доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: