Гроші МВФ підуть на виплату боргів

Юлія Тимошенко нагадала, що у держбюджеті є 3% дефіциту, який можна покрити лише зовнішніми запозиченнями.

Другий транш Міжнародного валютного фонду піде на виконання зовнішніх зобов'язань України та на підтримку реального сектору економіки.

Про це заявила прем'єр Юлія Тимошенко на брифінгу в середу, 13 травня.

Прем'єр нагадала, що Україна затвердила державний бюджет з дефіцитом у 3%.

"Дефіцит покривається за рахунок зовнішніх запозичень. Водночас видатки бюджету направляються на захищені статті бюджету, а значна частина бюджету – на підтримку реального сектору економіки", - зазначила Тимошенко.

"Другий транш піде на виконання зовнішніх зобов'язань України і підтримку реального сектору економіки", - пояснила вона.

Глава уряду нагадала, що всі видатки бюджету контролюються Рахунковою палатою.

"Я хочу нагадати, що всі видатки державного бюджету контролюються Рахунковою палатою, і в будь-який момент такі процедури можуть проводитися. Ми відкриті для контролю, у нас всі видатки здійснюються в межах, затверджених державним бюджетом", - сказала Тимошенко.

Нагадаємо, 8 травня Міжнародний валютний фонд прийняв рішення виділити Україні другий транш кредиту на суму 2,8 млрд доларів.

У цей же день глава місії МВФ Джейла Пазарбазіоглу заявила, що третю частину кредиту у розмірі 3 млрд доларів Україна отримає після 15 червня.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд 5 листопада 2008 року схвалив рішення про виділення Україні стабілізаційного кредиту обсягом 16,43 млрд доларів для зміцнення довіри у фінансовому секторі й допомоги економіці країни, яка постраждала від світової фінансової кризи.

У листопаді 2008 року Україна одержала перший транш кредиту в розмірі 4,5 млрд доларів.

Читайте також:

Україна в червні отримає від МВФ ще 3 мільярди

МВФ дає Україні 2,8 мільярда доларів кредиту

ЄБРР виділить українським фінустановам 125 млн доларів

МВФ виділив Польщі 20 мільярдів доларів

ВідеоГроші МВФ підуть на виплату боргів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: