Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гроші на картках користувачів Payoneer заморозили через банкрутство компанії Wirecard

Гроші на картках користувачів Payoneer заморозили через банкрутство компанії Wirecard

Користувач не зможуть виводити кошти, доки триває розслідування.

Користувачі карт Payoneer масово скаржаться на втрату доступу до своїх грошей - їх неможливо вивести. Усе через компанію Wirecard, яка оголосила про банкрутство після викриття у шахрайстві зі звітністю. У Payoneer вже випустили заяву з цього приводу.

Про це пише AIN.UA.

Що сталося

Після аудиту німецької компанії Wirecard з'ясувалося, що її керівництво проводило махінації з рахунками, аби підвищити капіталізацію компанії і зробити її більш привабливою для інвесторів. Топ-менеджерів Wirecard звільнили, а акції компанії впали удесятеро. Вона подала на банкрутство.

Водночас у німецької Wirecard AG є дочірня компанія в Британії - Wirecard Card Solutions. Вона випускала карти, серед іншого, і для Payoneer, якими користуються українці. Британський регулятор заморозив діяльність цієї компанії до кінця розслідування. Кажуть, це для безпеки коштів клієнтів. Тобто доступу до грошових коштів власники рахунків Payoneer немає. 

Що кажуть у Payoneer

У Payoneer розіслали своїм користувачам листи, в яких надали трохи деталей. Втім поки що втішних новин вони не мають.

В офіційному повідомленні компанії йдеться, що:

  • Поки британський регулятор розслідує діяльність Wirecard Card Solutions користувач не може виводити кошти з карти або отримувати нові платежі на карту.
  • Засоби, які перевищують максимальний баланс карти, управляються Payoneer і не потрапляють під заморозку (карта вміщує до $10 тисяч).
  • Будь-які майбутні платежі, які користувач буде отримувати від платформ, маркетплейсов і клієнтів, не потраплятимуть під заморозку.

Нагадаємо, в Україні дев’ять банків можуть порушити показники достатності основного капіталу, із них два – державні. Водночас, більшість банків збережуть фінансову стійкість попри коронакризу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції