"Гроші" у Львові та Чорткові: до "Громадської приймальні" звернулися понад 250 громадян

Програма "Гроші" вийде в ефір "1+1" 13 червня о 22:00.

Минулого тижня журналісти програми "Гроші" телеканалу "1+1" вкотре відкрили свою "Громадську приймальню". Цього разу одразу в двох містах – Львові та Чорткові Тернопільської області, де поспілкувались з містянами та глядачами програми.

На зустріч з командою "Грошей" приїхали люди з різних куточків Західної України, які чекали на журналістів зранку, щоб розказати свої життєві історії та надати докази свавілля і беззаконня, від якого потерпають. Зокрема, громадяни розповідали про факти корупції, обман з боку чиновників і правоохоронців, бездіяльність влади та недосконалість соціальної системи, яка змушує українців їхати на заробітки до країн ЄС.

Загалом у двох містах до журналістів проекту звернулись понад 250 осіб. Серед гостей "Громадської приймальні" були як молоді люди, так і пенсіонери, колишні учасники АТО та заробітчани – всім їм журналісти та ведучий програми Олександр Дубінський намагались приділити максимум уваги та прийняти всі матеріали.

програма Гроші
Гроші

Усі отримані історії будуть уважно розглянуті, а найбільш резонансні з них стануть темами журналістських розслідувань в ефірі програми "Гроші".

"Ми завжди готові до відкритого діалогу з нашими глядачами, та намагаємось допомогти їм у вирішенні складних життєвих ситуацій. Саме тому ми отримуємо безліч звернень від людей, які втратили надію та віру у справедливість. Цього разу у Львові та Чорткові значна кількість скарг стосувалася проблеми безробіття, постійних затримок у виплаті заробітних плат, корупції та байдужості політиків, які змушують українців шукати кращої долі за кордоном. При цьому чиновники примудряються замість створення нових робочих місць ще й заробляти на відчаї та трудовій міграції. Це дійсно масове явище, яке необхідно зупинити, надавши людям робочі місця та гідну зарплату. Тому ми зробимо усе від нас залежне, аби привернути увагу влади до цієї проблеми, та змусити її діяти", – розповів ведучий "Грошей" Олександр Дубінський.

Нагадаємо, що "Громадська приймальня" – це спецпроект програми "Гроші", який розслідує найактуальніші економічні та фінансові проблеми країни. Ця імпровізована приймальня створена для звичайних громадян і дає кожному можливість висловитись, розповісти про несправедливість чи корупцію, з якою довелося стикнутись у житті.

Детальніше про "Громадську приймальню" дивіться у сюжеті програми "Гроші" вже сьогодні, 13 червня, о 22:00 на телеканалі "1+1", а також стежте за новинами програми на її офіційній сторінці у Facebook. Нагадуємо, що надати матеріали для журналістського розслідування можна на сайті "Громадської приймальні".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: