Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гроші закінчилися. У Росії припинив існування стратегічний Резервний фонд

Відтепер кошти на потреби братимуть у Фонді національного достатку.

Від 1 січня 2018 року припинив існування Резервний фонд Російської Федерації, бо в ньому просто не залишилося достатньо грошей. Усі додаткові доходи російського бюджету відтепер направлятимуть до Фонду національного достатку.

Резервний фонд був призначений для фінансування дефіциту бюджету в разі різкого падіння доходів. Згідно з даними Міністерства фінансів РФ, станом на 1 грудня 2017 року його розмір склав 995 мільярдів рублів (це близько 480 млрд грн). Про це передає "Радіо Свобода".

Обидва фонди були утворені дев'ять років тому в результаті поділу Стабілізаційного фонду.

Фонд національного достатку був умовно розділений на дві частини: одна призначалася для виплати пенсій у довгостроковій перспективі, інша – для інвестицій у самоокупні інфраструктурні проекти. Згідно з оцінкою міністра фінансів Росії Антона Сілуанова, на 1 січня розмір Фонду національного достатку має скласти 3,8 трлн рублів (це близько 1,8 трлн грн).

Нагадаємо, наприкінці 2016 року Держдума РФ ухвалила проект федерального бюджету Росії на 2017-2019 роки. Покрити дефіцит бюджету в 2017-му планували за рахунок 1,152 трильйона рублів з Резервного фонду та 659,6 мільярдів рублів з Фонду національного добробуту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції