Гроші Житомирського бронетанкового заводу виводили в окупований Луганськ - поліція

Підприємство зазнало збитків на загальну суму 5,8 млн грн.

Зловмисники організували перерахування коштів із Житомирського бронетанкового заводу через посередника на рахунки щонайменше шести фіктивних суб'єктів підприємництва. Два з них були зареєстровані 22-х та 23-річними жителями Луганська, повідомляє Головне управління Нацполіції Житомирської області.

Згідно з даними поліції, зараз триває розслідування розкрадання понад 23 млн гривень, призначених для ремонту та переоснащення бронетехніки Збройних сил України. Вчора, 22 лютого, було розпочато кримінальне провадження за фактом фіктивного підприємництва, що дозволило вивести з державного бюджету через тіньові схеми до 6 млн гривень.

Правоохоронці встановили механізми виводу коштів з легального в тіньовий обіг з їх подальшою конвертацією в готівку.

Як повідомив керівник підрозділу Дмитро Тишлек, кошти з державного заводу через посередника перераховувались на рахунки щонайменше 6 фіктивних суб'єктів підприємництва, два з них були зареєстровані 22-х та 23-річними жителями Луганська, які діяли з метою отримання грошової вигоди без ведення будь-якої господарської діяльності.

У результаті ними заподіяно збиток підприємству на загальну суму 5,8 млн грн, а також сформовано кредиторську заборгованість заводу на суму 4,8 млн грн, зазначено в повідомленні.

За вказаними фактами розпочато кримінальне провадження за ч. 5 ст. 27 (Види співучасників) ч. 2 ст. 205 (Фіктивне підприємництво) Кримінального кодексу України.

Раніше повідомлялося, що чиновники підприємства "Житомирський бронетанковий завод" Державного Концерну Укроборонпром упродовж 2014-2015 років привласнили собі 20 двигунів вартістю 6,8 млн грн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: